Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Boyacı 2005 yılında kuruldu.

2005 yılından bu yana boya ve badana hizmetlerini kaliteli işçilikle birleştirerek hizmet standartlarımızı en üst seviyeye çıkardık. Boyama işlerinizde memnuniyet garantisiyle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.Boya, badana işleri yorucudur. Çalışma biçimimiz hassasiyet üzerine kurulu olup, malzemeli ve malzemesiz boya işlerinizi yapıyoruz.

Boyacı ve badanacı piyasada çok fazla bulunuyor . Bu işte önemli olan, mesleki yeterliliktir ve işin hakkını verebilmektir. Boyacı ve badanacılarımız kendini kanıtlamış olup, mesleki yeterliliğe sahiptirler.Bunun yanında usta boyacı , usta badanacı vasfına ulaşmış kişilerdir.Boya ve badana işlerinde sabır önemli bir unsurdur. Ayrıca titizlik bu işin profesyonel yanını yansıtır. Saten alçının pürüzsüzlüğünden , köşe kestirmelerin güzelliğine , ruloyla duvarların taranmasına kadar her süreçte ustalarımız titiz davranır. İşlerinde temizliğe önem gösterirler.

Boya işlerimizde seçilen boyalar piyasada ki ucuz boyalar değil, Dyo, Marshall, Filli Boya, Polisan gibi piyasaya hakim kaliteli boyalardır. Yine aynı şekilde kullanılan rulo , fırça , zımpara, bant gibi yardımcı boya ekipmanları da kalitelidir.Ayrıca her türlü tadilat işinizde de firmamızı tercih edebilir, tadilat işleriniz hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılır.

Evini yenilemek ve bu mutluluğu yaşamak isteyenlere, sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, yüksek kalite anlayışımız ve uygulamalarımız ile hizmete devam etmekteyiz..

İzmir Boyacı işinde uzman kadrosu ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı amaç edinmiştir.

Yaptığımız işler: İç ve dış boya, duvar kağıdı, hazır sıva, sedef efektli boya, alçı & sıva, alçıpan, iç dekorasyon, dış cephe uygulamaları, kartonpiyer, komple tadilat iç mimarlık işleriniz titizlikle yapılır